Bague en platine sertie de 22 diamants taille... Lot 24
résultat :
Estimation :
Bague en platine sertie de 22 diamants taille ancienne +/- 0.88 ct (pierres de couleur, pierres ébréchées, partie en or blanc 18 ct) - 8.4 g brut (Taille: 56)
NL :
Ring in platina bezet met 22 diamanten oud slijpsel +/- 0.88 kt (kleurstenen, stenen beschadigd, gedeelte in 18 kt witgoud) - 8.4 g bruto (Maat: 56)