SERGE POLIAKOFF (1900-1969)
Composition verte.
Lithographie en 3 couleurs sur papier Rives.
Signée et numérotée 59/100.
Ed. Im Erker, Saint-Gall.
Lithografie in 3 kleuren op Rives papier.
Getekend en genummerd 59/100.
Uitgever: Im Erker, St. Gallen.
63 x 48 cm Encadrée [RIVIÈRE 53]