JEAN DUBOIS (1923-1990)
Composition abstraite, 1987.
Huile sur panneau en relief.
Signée et datée au dos.
Olieverf op paneel in reliëf.
Achteraan getekend en gedateerd.
50 x 50 x 4 cm