Lot n° 797

résultat :
Estimation :

Une paire de vases couverts en porcelaine orange et polychrome avec des fleurs et une base et des ornements en bronze doré, Paris, France, style Sèvres. Een paar oranje en polychrome porseleinen dekselvazen met bloemen en vergulde bronzen voet en ornamenten, Parijs, Frankrijk, Sèvres stijl. H 104 cm