LAIRESSE, Gerard de
Het Groot Schilderboek
Amsterdam
Willem... Lot 13
résultat :
Estimation :
LAIRESSE, Gerard de
Het Groot Schilderboek
Amsterdam
Willem de Coup
1707
Eerste editie van dit kunstenaarshandboek. Ref. Arntzen/ Rainwater H100; Kunst op schrift 110/ 111; Katalog Berlin 4626
2 dln. in 1 vol. in-4°, [20] + 434 + [36] pp, frontispice, titelvignet, met 51 platen in deel 1, deel 2 met (identiek) frontispice, 400+ [30] pp, met 15 platen b.t. In totaal dus 2 identieke front. en 66 platen. Enkele bruine vlekken, zonder schutbladen. Gebonden in half kalf uit de 18de eeuw, rug verguld, achterste scharnier deels gebroken