Lot n° 43

résultat :
Estimation :

RONSE, A & RAISON, T. Fermes types & constructions rurales en West-Flandre Bruges Charles Beyaert 1918 2 dln. in-4°, xvi + 16 + 272 en [3] + 306 pp. talrijke ill. i.t. 68 ill. b.t. waarvan 19 chromolitho's en uitv. plattegronden. Genaaid, in orig. uitgeverskaften, met ill. van Flori Van Acker, hoekje gescheurd van de omslag van vol. 1, roestvlekjes binnenin