Lot n° 407

résultat :
Estimation :

[BRUGGE - BESTUUR] De wet der stadt Brugge, vernieuwt by den Burg-graeve de Vooght, hoog-balilliu der stadt Brugge ende Lande van den Vryen Brugge Joseph Van Praet 1767 Ex-libris 'A Mr de Blende, 1767.24.9ber' in handschrift op de keerzijde Plano (63 x 48 cm), mooie kopergravure van N. Heijlbrouck en daarin gekleefd het nieuwe bestuur. Gebruikelijke plooisporen en iets randschade (niet in beeld) en gebruikssporen