BRUGGE - BESTUUR
De wet der stadt Brugge, vernieuwt... Lot 407
résultat :
Estimation :
[BRUGGE - BESTUUR]
De wet der stadt Brugge, vernieuwt by den Burg-graeve de Vooght, hoog-balilliu der stadt Brugge ende Lande van den Vryen
Brugge
Joseph Van Praet
1767
Ex-libris 'A Mr de Blende, 1767.24.9ber' in handschrift op de keerzijde
Plano (63 x 48 cm), mooie kopergravure van N. Heijlbrouck en daarin gekleefd het nieuwe bestuur. Gebruikelijke plooisporen en iets randschade (niet in beeld) en gebruikssporen