ÉCOLE FLAMANDE XVIIE SIÈCLE
MARIE-MADELEINE
Gouache... Lot 5
résultat :
Estimation :
ÉCOLE FLAMANDE XVIIE SIÈCLE
MARIE-MADELEINE
Gouache sur vélin
17th century Flemish school, Mary-Magdalena, gouache on vellum
14 x 11,5 cm - 5.51 x 4.53 in