Jules WEYNS (1849-1930). Chryséléphantine représentant Mercure / Hermes. Socle en bronze à patine nuancée. Visage en ivoire richement travaillé. Casque en bronze doré. Ht : 36,5 cm. On y joint le certificat Cites.
Jules WEYNS (1849-1930). Chryselephantien van Mercurius / Hermes. Bronzen basis met genuanceerd patina. Rijk bewerkt ivoren gezicht. Verguld bronzen helm. Hoogte: 36,5 cm. Het Cites-certificaat is bijgevoegd.