SPILLIAERT LEON 1881-1946
'Trois femmes de pêcheurs'
Gouache... Lot 542
résultat :
Estimation :
SPILLIAERT LEON 1881-1946
'Trois femmes de pêcheurs'
Gouache / papier.
Get. Sig. 1926 55 x 47 cm
Expo :
1992 Bruxelles, Maurice Keitelman Gallery, Exposition Spilliaert, 22.09-30.10.1992, n° 8
Vente / Veiling :
1997 Antwerpen, Campo & Campo, 14.10.1997, cat. 263, ill. kl
2023 Antwerpen, Campo & Campo, nr 146, 18.04.2023, cat. 542, ill. kl.
Herkomst / Provenance :
Verzameling / Collection Mme Madeleine Spilliaert, Uccle
Verzameling / Collection Johan van Rossum, Bruxelles
Privéverzameling, Brussel
Dit werk wordt opgenomen in de oeuvrecatalogus in voorbereiding door Mevrouw Anne Adriaens-Pannier.
Cette œuvre sera incluse dans le catalogue de l'œuvre en préparation par Mme Anne Adriaens-Pannier.