Lot n° 19

résultat :
Estimation :

Statuette en métal doré: Coq au combat (abîmée) (H: 22 cm) (va de paire avec le lot 24) NL : Beeltje in verguld metaal: Haan in gevecht (beschadigd) (H: 22 cm) (gaat samen met lot 24)