En direct de l’intimité du peintre Marcel Delmotte. Important sujet en terre-cuite vernissée représentant un lion bouddhique. Travail de Bianhoa (Indochine milieu XXème). Ht : 55 cm Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot.
Rechtstreeks uit de intimiteit van de schilder Marcel Delmotte. Belangrijk geglazuurd terracotta stuk dat een boeddhistische leeuw voorstelt. Werk van Bianhoa (Indochina midden twintigste eeuw). Ht: 55 cm Herkomst: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel.