Chine seconde moitié XXème siècle. Brûle-parfum... Lot 24
résultat :
Estimation :
Chine seconde moitié XXème siècle. Brûle-parfum tripode en bronze à décor de dragons pourchassant la perle sacrée. Marque apocryphe Xuande. Ht : 28 cm.
China tweede helft 20e eeuw. Bronzen driepoot wierookbrander versierd met draken op zoek naar de heilige parel. Xuande apocrief teken. Hoogte: 28 cm.