Lot n° 24

résultat :
Estimation :

Chine seconde moitié XXème siècle. Brûle-parfum tripode en bronze à décor de dragons pourchassant la perle sacrée. Marque apocryphe Xuande. Ht : 28 cm. China tweede helft 20e eeuw. Bronzen driepoot wierookbrander versierd met draken op zoek naar de heilige parel. Xuande apocrief teken. Hoogte: 28 cm.