Lot n° 27

Estimation :

Vase en porcelaine de Chine milieu XXème siècle à décor d'enfants sur des buffles de rizière jouant avec un cerf-volant. Ht : 57 cm. Halverwege de 20e eeuw Chinees porseleinen vaas versierd met kinderen op rijstveldbuffels die spelen met een vlieger. Hoogte: 57cm.