ALBERT SAVERYS (1886-1964)
* AR
Paysage
1958-1959
Signé... Lot 10
résultat :
Estimation :
ALBERT SAVERYS (1886-1964)
* AR
Paysage
1958-1959
Signé et daté en bas à droite
Huile sur panneau
Rechts onderaan getekend en gedateerd
Olieverf op paneel
Signed and dated lower right
Oil on panel
58 x 78 cm
Provenance/Herkomst
Collection Urvater, Paris. Collection Fimbrux SA, Bruxelles.
Collection privée/Privé collectie, Vaduz.