Londres
1918
Signé, daté et situé en bas à gauche
Pastel sur papier
Links onderaan getekend, gedateerd en gesitueerd
Pastel op papier
Signed, dated and located lower left
Pastel on paper
30 x 22,5 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privé collectie, Belgique.