[HUMANITÉ]
Divi Paulini Episcopi Nolani Opera Item. Vita eiufdem, confummatam perfectionem...Elogijis concinnata. Accedunt Notae Amoebaebae Frontonis Ducaei Heriberti Ros-Vueydi à Societate Issy, Antuerpiae Ex Officina Plantiniana Apud Balthafarem Moretum & Viduam Ionnais Moreti & Io.Meurfium 1622, in-12, 896 pages et index, reliure cuir rouge, plats richement ornés, dos à nerfs orné, auteur et titre dorés et tranches dorées.
Petits trous aux plats.