Schardius, (Simon) - Kamphausen, (Rudolph von)... Lot 5
résultat :
Estimation :
Schardius, (Simon) - Kamphausen, (Rudolph von) - Lexicon Iuridicum. Iuris Rom. simul et Pontificii a Doctoribus item et practicis in Schola atque foro usitatarum vocum Penus. Coloniae Agrippinae (Cologne) Apud Ioannem Gymnicum 1593. In-folio, pleine peau de truie de l'époque, 4 ff., 1040 pp. 1 ff. Belle impression de Johannes Gymnicum, orné de sa belle marque d'imprimeur aux deux licornes. Bon état général, usures d'usage