Lot n° 5

résultat :
Estimation :

STEIFF Peluche STEIFF "L'Ours Tour de Steiff" avec son vélo (édition limitée 1500 pièces) + certificat + boîte d'origine (abîmée) (H: 26 cm) NL : Teddybeer STEIFF "L'Ours Tour de Steiff" met zijn fiets (beperkte oplage 1500 stuks) + certificaat + originele doos (beschadigd) (H: 26 cm)