SANCTI BONAVENTURAE ORDINIS MINORUM ... Summa... Lot 10
résultat :
Estimation :
SANCTI BONAVENTURAE ORDINIS MINORUM [...] Summa Theologica
1 volume petit in-folio
1616
Inscription manuscrite
(accidents, piqûres)
On joint,
DE MERCATURA DECISIONES ET TRACTATUS VARII [...] EAM PERTINENTIBUS
Un volume petit in-folio, en marocain, encadrement de filet doré, médaillon de feuillages au centre, dos orné
Inscription manuscrite à l'encre
(accidents, mouillures et piqûres)