Lot n° 16

résultat :
Estimation :

FABRI (Johann) GALLE (Théodore): Illustrium imagines, ex antiquis marmoribus, nomismatibus, et gemmis expressae : quae extant Romae, maior pars apud Fulvium Ursinum edition altera, aliquat imaginibus, et i. fabri ad si,gulas commentario, auctior atque illustrior. Anvers, ex officina Plantiniana (Plantin), 1598; in 4°, veau brun moucheté, dos à nerfs orné, tranches rouges mouchetées. Reliure de l'époque (charnières frottées). Titre, VIII, 151 planches numérotées.