CHEN HUIMIN (° 1943)
20ème siècle. Huile chinoise... Lot 770
résultat :
Estimation :
CHEN HUIMIN (° 1943)
20ème siècle. Huile chinoise sur toile - signée Huimin Chen avec un certificat au dos || CHEN HUIMIN (° 1943) olieverfschilderij op doek : "Stilleven met bloemenvaas" - 52 x 45 getekend met een certificaat op verso