Lot n° 435

résultat :
Estimation :

DE SMET GUSTAVE 1877-1943 Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig. (1915) 46 x 34 cm Zie boek/Voir Livre: Gust. De Smet Kroniek -Kunsthistorische analyse, door/par Piet Boyens, ed. Mercatorfonds 1989 n°278 Herkomst/Provenance : Campo Antwerpen veiling april. vente d'avril 1977 n° 62A Expo : Jacques Fijnaut Amsterdam, 1977 n°99