Lot n° 909

résultat :
Estimation :

Marc VERSTOCKT (1930-2014), sérigraphie Sans titre, numérotée 20/80, signée et datée '68. Marc VERSTOCKT (1930-2014), zeefdruk Zonder titel, genummerd 20/80, getekend en gedateerd '68 60 x 60 cm