Thomas HUYGHE (1971), huile sur panneau Board... Lot 927
résultat :
Estimation :
Thomas HUYGHE (1971), huile sur panneau Board of Control, signée et datée 2009
Thomas HUYGHE (1971), olie op paneel Board of Control (Nicolas Sarkozy), getekend en gedateerd 2009
36 x 23 cm