Lot n° 927

résultat :
Estimation :

Thomas HUYGHE (1971), huile sur panneau Board of Control, signée et datée 2009 Thomas HUYGHE (1971), olie op paneel Board of Control (Nicolas Sarkozy), getekend en gedateerd 2009 36 x 23 cm