André GOFFIN (1930), gouache, Athénée Royal de... Lot 940
résultat :
Estimation :
André GOFFIN (1930), gouache, Athénée Royal de Binche, signée et datée 81
André GOFFIN (1930), gouache, Athenee Royal de Binche, getekend en gedateerd 81
52 x 79,5 cm