Marcel MAEYER (1920-2018), lithographie offset... Lot 941
résultat :
Estimation :
Marcel MAEYER (1920-2018), lithographie offset en couleurs Sans titre, numérotée l/a-u signée et datée 1998
Marcel MAEYER (1920-2018), offsetlithografie in kleuren Zonder titel, genummerd l/a-u getekend en gedateerd 1998
79 x 58,5 cm