Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera et fusain... Lot 1028
résultat :
Estimation :
Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera et fusain sur toile Sans titre, signé et daté 1980
Dan VAN SEVEREN (1927-2009), tempera et fusain sur toile Zonder titel, getekend en gedateerd 1980
80 x 120 cm