Raoul DE KEYSER (1930-2012), dossier original... Lot 1144
résultat :
Estimation :
Raoul DE KEYSER (1930-2012), dossier original avec 5 sérigraphies Wakken, numéroté 60/60, signé et daté 1973, encadré
Raoul DE KEYSER (1930-2012), originalle map met 5 zeefdrukken Wakken, genummerd 60/60, getekend en gedateerd 1973, ingekaderd
50 x 49,5 cm