Lot n° 1013

Charles Schneider (1881-1953)

Estimation :
200 - 400 EUR
Laisser un ordre d'achat
 EUR

Charles Schneider (1881-1953) , Een Art Deco verguld metalen hanglamp met centrale oranje en blauw gemottelde glazen kap en daaromheen drie kleinere. De vier glazen kappen gemerkt Schneider, France, jaren '20. Met kleine breuk in de centrale glazen kap., Max. hoog ca. 125 cm. en diameter ca. 65 cm.

lundi 27 mai 2024 - 19:00
www.vendurotterdam.nl