Lot n° 49

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

résultat :
Estimation :

Binnenhaven de Rotterdam, signé et daté "JH van Mastenbroek 36" (en bas à droite), huile sur toile, 35x27,5 cm, Littérature:-A. Glavimans, 'J.H. van Mastenbroek vertelt zijn herinneringen ter gelegenheid van zijn zeventigsten verjaardag, aangevuld met een beschouwing over zijn werk', Rotterdam 1946, ill. no. 129.Provenance:-A la galerie d'art Gerard, Wassenaar, 1991, où il a été acquis par la famille des propriétaires actuels,