Automobilia Motos et voitures, douze catalogues... Lot 1738
résultat :
Estimation :
[Automobilia] Motos et voitures, douze catalogues commerciaux Début du 20e siècle. Incluant a.o. : (1) Sparta Lichte Motorrijwielen. 1933. (2) Zomernieuws voor auto's. Gebrs. Henke Zonen. -et Automateriaal, oliën en vetten du même (catalogue no. 11, ca. 1933). (3) Ideal Motorolie. Smering van automobielen en motorrijwielen. 1926. (4) De Auto- en motorgids. 4 numéros, années 1930. Signes d'âge/d'usure. (total 12)