20e et 21e siècles Berserik, Hermanus. Grafiek... Lot 1303
résultat :
Estimation :
[20e et 21e siècles] Berserik, Hermanus. Grafiek Drie en veertig etsen, negen litho's door hem uitgegeven ter gelegenheid van zijn zestigste verjaardag. Rijswijk, 1981. Édition de luxe, n° 69/200, comprenant une eau-forte signée imprimée par Piet Clement et une lithographie signée. Bel exemplaire.