20e et 21e siècles Escher, M.C. (1898-1972). Kaarsvlam... Lot 1342
résultat :
Estimation :
[20e et 21e siècles] Escher, M.C. (1898-1972). Kaarsvlam Bois engr. sur brochure pour Collectieve Begrafenisvereniging "Voorzorg". Hilversum, 1956. 4 p. 128 x 88 mm. Signé dans la planche. Texte : Vivo ! Anima trepidans in me absumitur. Ik ben mij zelf : een licht. Gij vindt in mij uw eigen lot bepaald. Blijf aldus niet voor 't wezen blind, dat in mijn schijn U tegenstraalt". Bool 407. Bel exemplaire. Rare.