ANONIEM / ANONYME 2/2 XVII ENGELAND / ANGLETE... Lot n° 316
résultat :
Estimation :
Portrait d'une jeune dame noble avec un jardin à l'arrière-plan. Angleterre. Ca. 1650.
Huile sur toile (rentoilée). Retouches.
Entourage possible de Peter Lely (1618-1680) ou de John Greenhill (c. 1644-1676).
120 x 92 cm (141 x 114 cm)
Condition: Dit schilderij bevindt zich in goede staat, maar is redelijk intensief gerestaureerd geweest. Over het gehele doek bevinden er zich overschilderingen die zichtbaar zijn met UV-licht. Het werk is verdoekt.