RODANGE. Réunion d'ouvrages sur Michel Rodange... Lot 67
résultat :
Estimation :
RODANGE. Réunion d'ouvrages sur Michel Rodange :
1) 190 Joer Michel Rodange, 2017. Exemplaire numéroté sur 750
2) Francis STEFFEN : Och eng Spicht vum Renert, Dréckerei Hermann Letzeburg, 1976
3) Édition du Renert de 1948, Verlag der Hofbuchdruckerei V. Buck, reliure Glesener
4) Michel Rodange Owend 2001, Programm, Comité Alstad
5) Méchel RODANGE : De Fuss am Frack an a Maansgréisst, édition Guy Binsfeld, 1987
6) Michel Rodange Reenert, Monument a Kulturwee Wolz, 2004
7) De Michel Rodange a seng Heemechtsgemeng, 2002