Thomas Miles Richardson Jnr (1813-1890), 'The... Lot 37
résultat :
Estimation :
Thomas Miles Richardson Jnr (1813-1890), 'The Return of the Stalk', aquarelle, signée et datée 1861, 87 cm x 132 cm, vitrée et encadrée 117 cm x 162 cm.