Bol en grés émaillé.
Signé "Mohy", sous la base.
H : 10 cm, D : 13 cm
(éclats)
An enamelled stoneware bowl by Yves Mohy.
Signed "Mohy" under the base.
H : 3,94 inch, D : 5,12 inch
(chips)