MARTEN MELSEN (1870-1947)
'Bij het biljart in... Lot 1433
résultat :
Estimation :
MARTEN MELSEN (1870-1947)
'Bij het biljart in 't Oudershuis op "de Driehoek" (Putte-Stabroek)'.
Pastel et gouache.
Signé à la gouache.
Cadre.
490 x 390 mm (720 x 600 mm)