Lot n° 17

Antoon VAN PARIJS (1884-1968)

résultat :
Estimation :

Antoon VAN PARIJS (1884-1968), grande sculpture en plâtre, signée et datée 1920 Antoon VAN PARIJS (1884-1968), groot gipsen beeld, getekend en gedateerd 1920 H 68,5 cm