Philips WOUWERMAN (1619-1668) (après), 18e siècle Huile sur toile Scène de chasse, monogrammé
Philips WOUWERMAN (1619-1668) (naar), 18e eeuws olie op doek Jachttafereel, gemonogrammeerd
43 x 59 cm