Louis TITZ (1859-1932), aquarelle Jardin ensoleillé,... Lot 431
résultat :
Estimation :
Louis TITZ (1859-1932), aquarelle Jardin ensoleillé, signée et datée 1915
Louis TITZ (1859-1932), aquarelle Zonnige tuin, getekend en gedateerd 1915
31 x 45 cm