Lot n° 677

Johan TAHON (1965)

résultat :
Estimation :

Johan TAHON (1965), gravure Figure, 30/100, signée et datée 1997 Johan TAHON (1965), ets Figuur, 30/100, getekend en gedateerd 1997 65 x 45 cm