Vic Gentils (1919-1997), huile sur toile Sans titre, signée et datée '56
Vic Gentils (1919-1997), olieverf op doek Zonder titel, gesigneerd en gedateerd '56
70 x 50 cm
Oeuvrecatalogus Vic Gentils pag 219 n ° 140.