Lot n° 760

Luc CLAUS (1930-2006)

résultat :
Estimation :

Luc CLAUS (1930-2006), aquarelle et gouache sur papier Sans titre, signé et daté 1981 Luc CLAUS (1930-2006), aquarel en gouache op papier Zonder titel, getekend en gedateerd 1981 25 x 21 cm