Lot n° 103

DUHAMEL J.B.

Estimation :

Biblia Sacra vulgatae editionis cum selectis annotationibus [...] J.B. Duhamel. Editio secunda accuratissima. [...]. Leuven M. Van Overbeke 1740. Cartes manquantes. Reliure en cuir. Rehauts d'or. Usures.