Lot n° 120

résultat :
Estimation :

Friedlieb,P.H. Medulla Theologiae, seu Locorum Theologicorum per Theoremata, Dicta Classica, Quaestiones controversas & Casus Conscientiae, cum appendicibus Augustanae Confessionis, Eiusdem Apologiae, Articulorum Smalcaldicorum, Libri Interim, Formulae Concordiae, Florum quorundam ex Patribus, Hereseon praecipuarum, cum notabilioribus Symbolis Ed. Tertia. Lpz., Mamphras 1659. avec portraits et frontisp. 1219 p. Ldr. d. Zt. - Page de titre avec inscription d'une vieille main. - Portrait avec petit manque. - Provenance : Bibliothèque de la noblesse.