Pfeiffer,J.G. (Hrsg.).
Variorum auctorum Miscellanea... Lot 284
résultat :
Estimation :
Pfeiffer,J.G. (Hrsg.).
Variorum auctorum Miscellanea Theologica, quae seorsim adhuc edita in gratiam Theologiae Cultorum, eruditae pietatis amantium, in unum volumen collegit. Lpz, Lankisch Erben 1736. 16 p., 960 p. estampage à froid. Ldr. d. Zt. avec dorures. filets, fers à cheval et riches fers à cheval (petit f. de bibl.). VD 18, 1231921X-003 - Reliure décorative. - Page de titre avec légère marge d'eau et inscription manuscrite. Provenance : bibliothèque de la noblesse.