Jean Genet (1910-1986)
Querelle de Brest, with... Lot 78
résultat :
Estimation :
Jean Genet (1910-1986)
Querelle de Brest, with an original drawing by Jean Cocteau
Edition originale illustrée de 29 dessins libres à pleine page de Jean Cocteau, non signés, tirés en lithographie, n°XI des 15 exemplaires numérotés en chiffres romains sur vélin de Lana, comportant un dessin original de Cocteau et une suite des illustrations sur Lana (comprenant les 28 dessins du texte), broché, chemise d'éditeur à lacets, in-4, [Paris, Paul Morihien, 1947]
Exemplaire enrichi d'un grand dessin libre original de Cocteau (218 x 270 mm), ayant servi à l'illustration (p. 107)
Eerste editie geïllustreerd met 29 ongesigneerde vrije paginagrote litho-tekeningen van Jean Cocteau, n°XI van 15 genummerde exemplaren in Romeinse cijfers op Lana perkament, met een originele tekening van Cocteau en een reeks illustraties op Lana (inclusief de 28 tekeningen in de tekst), paperback, mapje met vetersluiting van de uitgever, in-4, [Paris, Paul Morihien, 1947]
Verrijkt met een grote originele vrije tekening van Cocteau (218 x 270 mm), gebruikt voor de illustratie (p. 107)
First edition illustrated with 29 unsigned free full-page lithograph drawings by Jean Cocteau, n°XI of 15 numbered copies in Roman numerals on Lana vellum, with an original drawing by Cocteau and a suite of illustrations on Lana (including the 28 drawings in the text), paperback, publisher's lace-up folder, in-4, [Paris, Paul Morihien, 1947]
Enriched with a large original free drawing by Cocteau (218 x 270 mm), used for the illustration (p. 107)
Footnotes:
Provenance
Private Collection, France
For further information on this lot please visit Bonhams.com