Lot n° 48

Estimation :

RUSSIE Lot de 9 monnaies d'argent Catherine II 15 Kopecks; Rouble tricentenaire Romanov, 50 Kopecks 1895 (SUP) ; 25 Kopecks 1855 ; 20 Kopecks 1914 ; 15 Kopecks 1882 et 1914; 10 Kopecks 1877 et 5 Kopecks 1893. TTB et SUP.